Nemocnice Třinec nabízí práci lékaři či lékařce na částečný i plný úvazek na oddělení ošetřovatelské péče (OOP) a také na oddělení následné péče (ONP).

Oddělení OOP a ONP poskytují péči pacientům se subakutním a chronickým onemocněním ve stádiu, které již nevyžaduje pobyt na akutním lůžku, je stabilizováno, a které není možné zvládnout ambulantním způsobem či v domácím prostředí. Oddělení slouží pro potřeby naší nemocnice. Pacienty z domu či z ostatních zdravotnických zařízení přijímáme jen výjimečně. Pacienti mají zajištěny všechny odborné ošetřovatelské úkony, které vyžaduje jejich aktuální zdravotní stav.

Na oddělení pracuje tým erudovaných pracovníků SZP a NZP, který svým empatickým přístupem přispívá k dobré atmosféře na oddělení a k úspěšné rekonvalescenci pacientů. Vedle odborného ošetřování, spolupracujeme i s dalšími členy ošetřovatelského týmu, jako je fyzioterapeut, logoped, chirurgická sestra specializující se na chronické defekty, nutriční terapeut, popřípadě psycholog, sociální sestra.
Úzce také spolupracujeme se sociálními lůžky naší nemocnice, jakož i lůžky následné rehabilitace tzv. OLU v Lázních Darkov či BRC Čeladná, Chuchelná, Hospicem Frýdek-Místek. Snahou personálu je vytvořit na oddělení atmosféru kvalitních mezilidských vztahů s úctou ke stáří.

Nabízíme:

• velmi dobré platové podmínky
• klidná práce v přátelském kolektivu v moderní nemocnici
• výše úvazku dle dohody, optimálně alespoň 0,4
• podpora dalšího vzdělávání - možnost stáží a kongresů, doplnění specializace geriatrie
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké benefity - příspěvek na penzijní připojištění, dary při pracovních a životních výročích, výhodné a chutné závodní stravování v jídelně v areálu nemocnice, zaměstnanecký mobilní tarif, poukázky Fokus Pass a další
• pomoc se zajištěním ubytování pro lékaře ze vzdálenějších regionů
• nástup dohodou

Požadavky:

• odborná způsobilost
• zdravotní způsobilost k výkonu povolání