Spojovací chodby rehabilitačního pavilonu krášlí podzimní výzdoba, kterou připravila Mgr. Sára Kolářová ve spolupráci s pacienty lůžkové rehabilitace 1.
U příležitosti šedesáti let oddělení Klinických laboratoří Nemocnice Třinec se v pátek 7. října konal odborný seminář, na který se kromě současných a bývalých zaměstnanců sjeli i další významní hosté ze vzdálenějších pracovišť a zástupci spolupracujících firem.