Logo IROP a Ministerstvo pro místní rozvoj

Aktuality

26.05.2020
S ohledem na nepříznivý vývoj epidemiologické situace v našem regionu jsme rozhodli o opatřeních, jejímž cílem je zajistit maximální ochranu občanů z rizikových skupin. S okamžitou platností byl vyhlášen zákaz návštěv v krajských zařízeních zdravotní a sociální péče. Tento zákaz platí v organizacích Moravskoslezského kraje, jako jsou nemocnice, domovy seniorů a další sociální zařízení.
 
S koncem nouzového stavu není v kompetenci hejtmana ani krizového štábu opatření nařídit plošně na celém území regionu, veškeré kompetence jsou na Krajské hygienické stanici, přesto toto opatření bylo doporučeno i ostatním zřizovatelům a poskytovatelům v regionu.
 
 
22.05.2020

1200x628 FB cover klaunNový program Zdravotního klauna VIRTUÁLNÍ KLAUNIÁDY přináší radost a smích nemocným dětem – v hospitalizaci, či dlouhodobé domácí péči. Postačí mít internet a jakékoliv mobilní zařízení – a zábava „tváří v tvář“ Zdravotnímu klaunovi může začít! Program je zdarma. Více info a rezervace zde: https://bit.ly/36i3G8g

22.05.2020

Z důvodu pracovní vytíženosti sester v odběrové místnosti Klinických laboratoří, prosíme všechny zájemce o testování na protilátky Covid-19, aby se objednávali na tel. čísle 558 309 613 a to pouze v době tomu vymezené, tj. mezi 10 až 12 hodinou.   

Mimo tento vymezený čas se sestřičky věnují běžným odběrům (nikoliv koronavirovým), a nemohou tudíž zvedat telefon.

Prosíme o dodržování výše uvedeného času.

Děkujeme za pochopení!

Strana 1 z 156

Návštěvní doba

Doba návštěv je doporučená od 14:00 do 16:30 hodin. Mimo tyto hodiny lze návštěvu dohodnout s ošetřujícím lékařem nebo sestrou ve službě.