12.08.2020

V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací, která v okrese Frýdek-Místek stále panuje, poskytli zdravotníci Nemocnice Třinec pomoc při zajištění nezbytných opatření ve spojitosti s komunitním šířením Covid-19 v Domově sv. Alžběty v Jablunkově. Odběrové místo Nemocnice Třinec, ve spolupráci s Moravskoslezským krajem, provedlo od minulého pátku do pondělí téměř 700 odběrů pro občany Jablunkova a přilehlých obcí.

10.08.2020

Michaela KoloničnáV Nemocnici Třinec se ročně narodí zhruba 800 dětí. Čtvrtek 6. srpna 2020 se zapsal do rodiny Koloničných další radostnou událostí. Manželům Monice a Štěpánovi se narodila holčička Míša. Takový rychlý porod by mohly paní Monice závidět snad všechny ženy.

31.07.2020

Mapka Odběrové místoOdběrové místo Nemocnice Třinec, jako jediné z krajských nemocnic, bude v provozu i o tomto víkendu. Naši zdravotníci budou provádět stěry od 8 do 16 hodin.

Návštěvní doba

Doba návštěv je doporučená od 14:00 do 16:30 hodin. Mimo tyto hodiny lze návštěvu dohodnout s ošetřujícím lékařem nebo sestrou ve službě.