04.02.2014

soc luz clanek smallOddělení sociálních lůžek v třinecké nemocnici pečuje o uživatele již téměř dva a půl roku. V loňském roce využilo jeho služeb 63 osob, od založení prošlo oddělením celkem 136 žen a mužů z Třince a blízkého okolí. Na jeho provoz pravidelně přispívá město Třinec i některé okolní obce.

19.12.2013

nove sanitky small 01Větší pohodlí při přepravě získají pacienti krajských nemocnic ve Frýdku-Místku a Třinci, jejichž zřizovatelem je Moravskoslezský kraj. Dvě nové sanitky dnes uvedla do provozu nemocnice Třinec a tři další rozšíří vozový park ve frýdecko-místecké nemocnici. Slavnostního předání se zúčastnil náměstek hejtmana pro zdravotnictví Jiří Martinek.

22.10.2013

Pohádka o pejskovi a kočičceTaké v letošním roce jezdí za hospitalizovanými dětmi do třinecké nemocnice Divadelní agentura Křesadlo, která pravidelně dětem hraje činoherní pohádky. Ve středu 16. října to byla pohádka O pejskovi a kočičce.

Návštěvní doba

Doba návštěv je doporučená od 14:00 do 16:30 hodin. Mimo tyto hodiny lze návštěvu dohodnout s ošetřujícím lékařem nebo sestrou ve službě.