P1000807      Prvním narozeným miminkem v Nemocnici Třinec se v letošním roce stal Jan Kaszper z Vendryně.

Narodil se ve středu 2. ledna v 10:13, váží 3850 gramů a měří 51 centimentrů. Narodil se rodičům Dorotě a Markovi Kaszperovým. Je to jejich již v pořadí sedmé dítě. ,,Sedmička znamená plnost“, uvedla maminka dítěte. ,,Vždy jsme chtěli mít hodně dětí. Miminko jsme však neplánovali, takže to pro nás bylo překvapení“, řekla úvodem matka dítěte. Jejím prvním dítětem je již dnes devítiletý Mateusz, poté se narodil Szymon (8 let), Jakub (6 let), Natalia (5 let), Teresa (4 roky) a předposlední Karolina, které je jeden rok a v dubnu oslaví druhé narozeniny. ,,Všechny děti jsem rodila v Nemocnici Třinec a jsou zdravé, jsme s péčí velmi spokojení“, uvedla.

Jakub Štýbar, tiskové oddělení Nemocnice Třinec