LOGO REACT EU MMR small v2

 

OBJEDNACÍ ČASY JSOU POUZE ORIENTAČNÍ.

PŘEDNOST V OŠETŘENÍ MAJÍ NADÁLE DĚTI A AKUTNÍ PŘÍPADY.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


Chirurgická ambulance
zajišťuje nepřetržitě diagnostickou a léčebnou péči o nemocné a zraněné. Ambulance má čtyři vyšetřovny a sádrovnu. K ambulantním operačním výkonům slouží aseptický a septický sálek. Na chirurgické ambulanci je ročně ošetřeno a vyšetřeno více než třicet tisíc nemocných a zraněných. Ambulanci najdete v rekonstruovaných prostorách prvního suterénu hlavní budovy nemocnice s přímým přístupem z parkoviště.

Pracovníci chirurgického oddělení přejí všem svým klientům brzké uzdravení v naší nemocnici.


Nástavbové ambulance chirurgického oddělení


Ambulance pro laparoskopickou chirurgii

Lékaři: Prim. MUDr. Daniel Worek

Laparoskopická ambulance se zaměřuje na pacienty s onemocněními, jež je možno řešit miniinvazivními výkony. Zejména se jedná o laparoskopické operace tříselné kýly, které jsou nyní v Nemocnici Třinec operovány technikou s fixací síťky, lepením síťky nebo bezfixačního uložení síťky. Dále to jsou laparoskopické operace bráničních kýl, žlučníku, slepého střeva, srůstů dutiny břišní po předchozích operacích a laparoskopické operace tlustého střeva a konečníku.

Koloproktologická ambulance

Lékaři: Prim. MUDr. Daniel Worek, MUDr. Jakub Kadłubiec

Koloproktologická ambulance se zaměřuje na pacienty s onemocněním tlustého střeva a konečníku. Nejčastěji to jsou hemoroidy, řitní trhliny a píštěle v oblasti anální. Podvazy hemoroidů gumovým kroužkem dle Barrona jsou prováděny ambulantní cestou.

Mamologická ambulance
Lékaři: MUDr. Jan Kaleta, MUDr. Jakub Toman

Mamologická ambulance zajišťuje péči o nemocné s chorobami prsní žlázy. Ve své práci využívá mamografická, ultrasonografická a laboratorní vyšetření dostupná v Nemocnici Třinec.
Více o těchto vyšetřeních najdete zde

Traumatologická ambulance
Lékaři: MUDr. Jan Hložek

Traumatologická ambulance pečuje o zraněné, kteří prodělali operační léčbu pro úraz včetně stavů po polytraumatech a združných poraněních nebo jsou léčeni neoperačně pro závažnější poranění.

Ambulance pro léčbu defektů měkkých tkání
Lékaři: MUDr. Zuzana Mesárošová

Specializuje se mimo jiné léčebné postupy na užití "vlhké metody" v léčbě trofických defektů a ulcerací.
 
Cévní ambulance
Lékař: MUDr. Janusz Walach
 
Bariatrie
Lékař: MUDr. Pavel Martynek, MUDr. Ivana Sedláčková

 

hlasovani baner 2022