LOGO REACT EU MMR small v2

Diana jaro 1Nemocnice Třinec opět navázala na spolupráci s brněnskou zdravotnickou prodejnou Diana, která se již 30 let specializuje na poradenství a prodej pomůcek pro ženy po operaci prsu, po rekonstrukci prsu, s vývojovými vadami nebo s nadměrnými velikostmi prsu.
 
O tuto speciální akci byl opravdu velký zájem. Již v časných ranních hodinách čekaly klientky různých věkových kategorií v nemocniční posluchárně, aby si mohly prohlédnout speciální podprsenky, prsní epitézy, které usnadňují obnovení symetrie těla, dále funkční oblečení pro sport i volný čas, plavky s kapsou, šátky, kompresní pažní návleky, paruky a další sortiment. Každé zájemkyni byla nabídnuta pomoc při výběru správného tvaru, typu a velikosti, aby prádlo perfektně sedělo. Následně si mohly nabízené zboží v klidu vyzkoušet a zakoupit.
 
Cílem celé akce je umožnit těmto ženám opět plnohodnotný život, navrátit jim pocit ženskosti, jistotu a sebevědomí. Pro velký zájem, především pacientek naší mamologické ambulance, akci zopakujeme na podzim letošního roku a v následujících letech budeme ve spolupráci pokračovat zhruba dvakrát ročně.
 
Irena Sikorová Nožková
tisková mluvčí
 
 Diana jaro 2  Diana jaro 3  Diana jaro 4
 Diana jaro 5  Diana jaro 6