Logo NFO page 001 s

Srdečně děkujeme Nadačnímu fondu Oceláři za finanční dar věnovaný dětskému oddělení.

Darovaná částka bude určena pro výtvarné dílny na nákup potřebných věcí k arteterapii. Jsme opravdu vděční za poskytnutý dar, neboť děti hospitalizované u nás na oddělení při kreativním tvoření alespoň na chvíli zapomenou na bolest a nepříjemné pocity spojené s onemocněním.

Tradičně v předvánočním čas zavítali do naší nemocnice hráči hokejového klubu Oceláři Třinec, aby potěšili pacienty dětského oddělení. A potěšili opravdu všechny věkové kategorie. Ty nejmenší rozveselil dráček Werkáček a ty starší překvapili osobní návštěvou hokejisté Tomáš Linhart, Michal Kovařčík a Daniel Rákos, kteří dětem předali dárečky a potěšili vlídným slovem. Tito pacienti na tento den jen tak nezapomenou, neboť setkat se přímo tváří v tvář se známými hokejisty není jen tak běžné. Hoši, děkujem!

Ocelari_1_2017       Ocelari_3_2017