vanocni vystava 01V letošním roce opět proběhla prodejní vánoční výstava výrobků klientů Oddělení sociálních lůžek Nemocnice Třinec, p.o. a také uživatelů sociálně terapeutických dílen ze střediska Slezské diakonie EBEN – EZER Český Těšín.

Návštěvníci nemocnice si ve vestibulu mohli zakoupit různé vánoční výrobky. Vánočně laděná výstava nabídla návštěvníkům nemocnice spoustu krásných výrobků. Konečná podoba hotových výrobků v sobě skrývá mnoho úsilí, učení se a snahy, proto si velice vážíme toho, že se návštěvníkům výrobky líbily a že podpořili dobrou věc.

Letos poprvé se součástí prodejní výstavy účastnilo Dobrovolnické centrum Slezské diakonie, kde návštěvníci měli možnost shlédnout prezentaci Dobrovolnického centra působícího v Nemocnici Třinec, p.o.  na oddělení sociálních lůžek a dozvědět se, jak se zapojit do dobrovolnické činnosti nejen v nemocnici.

vanocni vystava 02 vanocni vystava 03 vanocni vystava 04