LOGO REACT EU MMR small v2

Nebe 0sDva z členů hudební skupiny Nebe navštívili v doprovodu prezidentky občanského sdružení Kiwanis paní Evy Pastuškové nemocné děti na dětském oddělení Nemocnice Třinec, p.o. Malé pacienty potěšili nejen svou přítomností, ale také novým CD s názvem Souřadnice. Občanské sdružení Kiwanis také darovalo dětské JIP nové hračky, vhodné do postýlek.

„Při otevření dětské jednotky intenzivní péče v červnu tohoto roku jsem slíbila primáři dětského oddělení MUDr. Ruckému,  že novou dětskou JIP vybavíme také hračkami, které jsou vhodné na hraní si v postýlce,“ připomněla Eva Pastušková z občanského sdružení Kiwanis, které do nemocnic dodává látkové panenky pro děti.

„Kromě klasických panenek a autíček tak budou mít děti hospitalizované na dětské JIP k dispozici například látkové míče, kapsáře na hračky, stolní hry a oblíbené pohádkové postavičky. Látkové hračky pro děti vyrobili odsouzení ve věznicích v Moravskoslezském kraji,“ dodala Eva Pastušková.

Spolu s paní Pastuškovou zavítali do třinecké nemocnice také Petr Harazin a  Štěpán Petrů z populární havířovské kapely Nebe, kteří svou návštěvou potěšili nemocné děti i jejich maminky. Dětem přinesli své nové CD Souřadnice, ke kterému přidali vlastnoruční věnování s podpisy.

 

Jolana Filipová, tisková mluvčí nemocnice

Nebe 1s   Nebe 2s   Nebe 3s
Nebe 4s   Nebe 5s   Nebe 6s