kapitoly 1 sV ostravském hotelu Park Inn se uskutečnil druhý ročník odborného lékařského sympozia Kapitoly pro chirurgy. Akce se konala pod záštitou Moravskoslezského kraje a zúčastnilo se jí 49 lékařů z devíti nemocnic v kraji.

Slavnostního zahájení se zúčastnil náměstek hejtmana pro zdravotnictví Jiří Martinek, úvodní přednášku z oblasti abdominální chirurgie přednesl děkan lékařské fakulty Ostravské univerzity Pavel Zonča, velmi přínosné bylo také vystoupení přednosty traumatologického centra FNO Leopolda Plevy, který seznámil přítomné s problematikou urgentního příjmu.

„Velice nás potěšil zájem lékařů o účast v odborném programu, jednotlivé přednášky byly na velmi vysoké úrovni,“ uvedl Daniel Worek, primář chirurgického oddělení Nemocnice Třinec, p.o., která sympozium organizovala.

Jolana Filipová, tisková mluvčí

kapitoly 2 s   kapitoly 3 s   kapitoly 4 s