Kiwanis T sVe čtvrtek navštívil děti hospitalizované na dětském oddělení nemocnice známý třinecký rodák - muzikant, textař a producent Petr Šiška.

Spolu s prezidentkou občanského sdružení Kiwanis Evou Pastuškovou přichystali pro děti pod stromeček panenky, autíčka, dřevěné kostky, puzzle, omalovánky a pastelky, knížky a DVD v hodnotě 4000 Kč. Největším dárkem byl relaxační sedací vak ve tvaru lodi, u kterého nechyběly kormidelní kolo, záchranný kruh, rybičky a další postavičky vodního světa.

Petr Šiška, který se sdružením Kiwanis spolupracuje již patnáct let od samého počátku, předal malým pacientům a jejich maminkám látkové panenky Kiwanis spolu s dalšími drobnými dárky, cukrovinky pod stromeček a popřál jim brzké uzdravení.

Jolana Filipová, tisková mluvčí

Kiwanis 1 s   Kiwanis 2 s   Kiwanis 3 s