Předání monitoru dech Baby Sense IIDvanáct monitorů dechu Baby Sense II. v hodnotě 34 800 Kč předal ve středu 25. dubna Vlastimil Novotný, člen správní rady Nadace Křižovatka, novorozeneckému oddělení Nemocnice Třinec. Nemocnice Třinec používá tyto monitory již téměř deset let a maminky i personál jejich použití velmi oceňují
Nadace Křižovatka byla založena počátkem roku 1995, jejím hlavním zájmem je pomoci dětem ohroženým Syndromem náhlého úmrtí novorozence – SIDS. K dnešnímu dni předala nadace přes 4 400 monitorů BabySense II do nemocnic ve všech regionech ČR. Sponzorem monitorů dechu pro Nemocnici Třinec je firma Walmark.

Tiskové oddělení NT

Předání monitoru dechu Baby Sense II

Na fotografii:
Vlastimil Novotný z Nadace Křižovatka předává jeden z monitorů dechu zástupkyni primáře dětského oddělení Nemocnice Třinec MUDr. Martině Konečné za přítomnosti zástupkyně sponzorské firmy Walmark Ilony Urbanové.