07 18 ARO amb0Anesteziologická ambulance provádí předoperační vyšetření jak pro pacienty, kteří budou hospitalizováni v Nemocnici Třinec, tak i pro pacienty, kteří budou operováni na jiných pracovištích, a na toto vyšetření se nemusíte dopředu objednávat.

Předoperační vyšetření je základem pro zdárný a pohodlný průběh před i po operaci. V Nemocnici Třinec funguje proto anesteziologická ambulance od časných ranních hodin a denně zde podstoupí předoperační vyšetření desítky pacientů. Provádíme předoperační vyšetření i pro nejtěžší operace. Ve spolupráci s řadou dalších oborů vyšetříme i pacienty s těžkými zdravotními komplikacemi, a to nejen ty, kteří se rozhodli jít k operaci v Nemocnici Třinec, ale taktéž i ty, kteří plánují operaci v jiných městech po celé České republice.

Velkou výhodou oproti jiným nemocnicím je to, že se v naší ambulanci pacienti nemusejí předem objednávat a mohou přijít v rámci otevírací doby ambulance tehdy, kdy jim to vyhovuje.

07 18 ARO amb1 07 18 ARO amb3