04 18 Diana1Poradit ženám po operaci prsu, po rekonstrukci prsu, s vývojovými vadami nebo s nadměrnými velikostmi prsu, přijely do posluchárny Nemocnice Třinec zástupkyně zdravotnické prodejny Diana z Brna.

Klientky různých věkových kategorií si mohly prohlédnout speciální podprsenky, prsní epitézy, které usnadňují obnovení symetrie těla, dále funkční oblečení pro sport i volný čas, plavky s kapsou, šátky, kompresní pažní návleky, paruky a další sortiment. Každé zájemkyni byla nabídnuta pomoc při výběru správného tvaru, typu a velikosti, aby prádlo perfektně sedělo. Následně si mohly nabízené zboží v klidu vyzkoušet a zakoupit.

„Navrátit ženě ztracené sebevědomí může být dlouhá cesta. V příjemném prostředí a naprostém soukromí se snažíme tuto cestu zkrátit,“ dodala majitelka prodejny Jaroslava Ottová Gallová.

Pro velký zájem, především pacientek naší mamologické ambulance, akci zopakujeme na jaře příštího roku.

04 18 Diana2