12 21 Křídla1Děkujeme z celého srdce a předáváme krásná slova Patronky Nadačního fondu Křídla dětem paní Ireny Oczkové...

„Dárečky předány na Dětském oddělení Nemocnice Třinec. Tímto bych moc chtěla poděkovat všem lidem, kteří společně s námi měli chuť udělat radost těm malým špuntům v nemocnici. Moc děkuji rodičům, dětem i personálu v Mateřské škole Čtyřlístek v Oldřichovicích, jejich skvělé paní ředitelce paní Aleně Jánkové, Karolíně Oczkové za organizaci sbírky na Gymnáziu v Českém Těšíně, všem studentům, učitelům a ostatním zaměstnancům školy, kteří přinesli dětem dárečky, firmě Prettl Lighting & Interior CZ s.r.o za nákup rehabilitačních pomůcek, dalšími dobrými anděly jsou paní Andrea Baurová, paní Pavla Siwková, paní Eva Stibranyova, pan Tomáš Henner, pan René Mrózek, pan Michal Český, pan Petr Meduna. Pevně doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, to by mě mrzelo. Jsem moc vděčná za všechny z vás, udělali jste dětem i sestřičkám velkou radost. Děkuji".