10 07 Sestra MSK6Včera se v aule VŠB-TU Ostrava konal slavnostní galavečer u příležitosti vyhlášení Moravskoslezské sestry 2022.

Myšlenkou této tradiční a prestižní ankety je poděkovat sestrám za jejich každodenní tvrdou a namáhavou práci ve prospěch nás všech. Uvolněnou atmosféru vytvořil průvodce celým večerem Leoš Mareš, který se své role zhostil na jedničku a svým hudebním vystoupením roztančil celou aulu.

Za Nemocnici Třinec byly nominovány: Marcela Ciencialová, Kateřina Brancová, Iveta Szmeková, Wladyslawa Czepczorová a Ivana Pfeiferová. Poslední dvě sestry se probojovaly až do finále.

„Děkuji všem našim sestřičkám za jejich lidský a profesionální přístup k pacientům, za jejich odpovědnou a namáhavou práci. Svým úsměvem, vlídným přístupem a pohlazením dokážou zázraky,“ dodala Jana Maštalířová, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči.

10 07 Sestra MSK0 10 07 Sestra MSK4