05 06 Chir1Letní prázdniny jsou nejen ve znamení dovolených a odpočinku, ale také úrazů.

Pacienti tak nejčastěji končí na chirurgické ambulanci, a pokud je nutná hospitalizace, tak na chirurgických odděleních. V třinecké nemocnici se o ně stará zdravotnický personál pod vedením primáře Daniela Worka.

„V současnosti je chirurgické oddělní moderním oddělením s přesahem v oboru miniinvazivní chirurgie, onkochirurgie a traumatologie. Chirurgické oddělení je vybaveno špičkovými přístroji, které dovolují chirurgické výkony na vysoké úrovni,“ doplnil Worek.

Letos v květnu, u příležitosti šedesáti let od založení Chirurgie v Nemocnici Třinec, získal Daniel Worek pamětní medaili Statutárního města Třince za práci primáře i celého oddělení. Ocenění města z rukou primátorky města Třince Věry Palkovské získal i ředitel nemocnice Jiří Veverka za přínos a práci vedení i všech zaměstnanců Nemocnice Třinec.

05 06 Chir3 05 06 Chir4 05 06 Chir5
05 06 Chir6 05 06 Chir7 05 06 Chir8