09 03 Lednice1Porodní oddělení Nemocnice Třinec přichystalo pro své rodičky změnu ve stravování, která byla přijata s velkým nadšením. Chladící vitrína nyní nabízí pestrý catering.

Nemocnice Třinec rozjela pilotní projekt s názvem „Oáza šťastných okamžiků“, jehož cílem je dosáhnout co nejlepšího komfortu rodiček, které v třinecké porodnici přivedly na svět své vytoužené miminko.

Jednou z částí byla i změna stylu stravování. Rodičky si nyní mohou ke snídani a k večeři vybrat z vestavěné prosklené lednice čerstvé ovoce, zeleninu, mléčné výrobky a další potraviny, které splňují zásady racionální a zdravé výživy. Maminky si tak samy, podle své chuti, zvolí z široké nabídky potravin.

„Děkujeme společnosti WINNER GROUP-WG, která se zapojila do projektu a poskytla v plné výši finanční prostředky na zakoupení chladící vitríny, díky níž mají novopečené maminky pestřejší výběr stravy,“ dodal ředitel Nemocnice Třinec Jiří Veverka.

09 03 Lednice2 09 03 Lednice3 09 03 Lednice4
09 03 Lednice5 09 03 Lednice11 09 03 Lednice12