Mikulas21 smalljsou plné předvánočních návštěv a událostí. Všem, kteří se rozhodli navštívit děti hospitalizované na dětském oddělení Nemocnice Třinec, potěšit je a vykouzlit svou přítomností na jejich tvářích úsměv, bychom rádi poděkovali.

Už ve středu 3. prosince se děti mohly pobavit na divadelním představení agentury Křesadlo, která pro ně pod vedením paní Sikorové již tradičně připravila novou pohádku.

Nemohla chybět ani mikulášská nadílka, kterou v pátek 5. prosince malým pacientům přichystali učitelé speciální mateřské, základní a střední školy v Třinci a rovněž členové z turistického střediska Svišti Český Těšín, kteří přinesli dětem plyšová zvířátka a hračky.

V úterý 9. prosince přišli potěšit nemocné děti třinečtí hokejisté z HC Oceláři Třinec společně se zástupci FK Fotbal Třinec. Sportovci s sebou přinesli dárečky v podobě klubových suvenýrů a také populární stolní "Stiga hokej".

Ve středu 10. prosince dětské oddělení navštívili také členové Klubu seniorů Třinec, patřící pod odbor sociálních věcí města Třinec spolu se zástupci města místostarostou Radimem Kozlovským a vedoucí sociálního odboru Ellen Raszkovou. Děti byly obdarovány vlastnoručně a s láskou vyrobenými zvířátky.

Jolana Filipová, tisková mluvčí

Mikulas03 small    Mikulas07 small