Diana1 vybalováníNemocnice Třinec úspěšně pokračuje ve spolupráci s brněnskou zdravotnickou prodejnou Diana, která dnes opět nabídla poradenství a široký sortiment pomůcek pro ženy po operaci prsu, po rekonstrukci prsu, s vývojovými vadami nebo nadměrnými velikostmi prsu.

Celé dopoledne se nemocniční posluchárna plnila čekajícími zákaznicemi, které se zajímaly o speciální podprsenky, prsní epitézy, které usnadňují symetrie těla, dále funkční prádlo pro sport i volný čas, plavky s kapsou, šátky, paruky a další sortiment. Vyškolený personál ženám radil při výběru správného tvaru, typu a velikosti.

„Velice mě těší, že se prodejní akce vrátily do Nemocnice Třinec. Zde mám jistotu, že s výběrem prádla budu spokojena, neboť přístup obsluhujícího personálu je na vysoké úrovni. Přistupují k vám opravdu s citem a porozuměním a jejich doporučení je vždy trefa do černého,“ svěřila se jedna z klientek.

Cílem celé akce je umožnit těmto ženám opět plnohodnotný život, navrátit jim pocit ženskosti, jistotu a sebevědomí. Pro velký zájem, především pacientek naší mamologické ambulance, budeme ve spolupráci pokračovat zhruba v půlročních intervalech.

Diana2 se zákaznicí Diana3 epitézy Diana4 paruky
Diana5 plavky Diana6 podprsenky Diana7 podprsenka