6Exkurze1Na začátku školního roku se naskytla vybraným žákyním třinecké ZŠ Slezská, v doprovodu Mgr. Jitky Mikeskové, příležitost podívat se do Nemocnice Třinec na exkurzi a podrobněji se seznámit s prací zdravotníků. Pomalu se totiž blíží doba, kdy si budou vybírat směr svého budoucího zaměstnání.

Herní terapeutka Andrea Ciencialová ochotně děvčata seznámila s nemocničními profesemi a provedla je některými odděleními naší nemocnice. Žákyně tak měly možnost nahlédnout do zdravotnického zákulisí tak trochu z jiného úhlu, než z pozice pacientů.

Pevně věříme, že tato exkurze je pro žáky přínosná a že se některé z děvčat rozhodnou pro profesi ve zdravotním oboru a najdou v budoucnu uplatnění právě v Nemocnici Třinec.

6Exkurze2  6Exkurze3  6Exkurze4
6Exkurze5  6Exkurze6  6Exkurze7