2018 Kardiologická ambulanceVčerejším dnem Nemocnice Třinec nově otevřela kardiologickou ambulanci, ve které ordinuje erudovaná kardioložka MUDr. Holotňáková Ivana.

"Kardiologická ambulance se zabývá mezi jinými sledováním a léčením pacientů s chorobami srdce, zvláště pacienty s ischemickou chorobou srdeční, srdečním selháním, poruchami rytmu srdečního, chlopenními vadami nebo hypertenzí (onemocnění vysokým krevním tlakem). Provádí také echokardiografická vyšetření, (ultrazvukové zobrazení srdce), včetně jícnového vyšetření, holterovské monitorování EKG a krevního tlaku (u poruch rytmu srdečního a regulace krevního tlaku) a ergometrii (funkční zátěžový test)," sdělila vrchní sestra interních oborů Mgr. Jana Maštalířová.
Ambulance je v provozu od pondělí do pátku mezi 7:00 až 15:00 hodinou, nachází se v I. poschodí hlavní budovy a je součástí komplexu interních ambulancí. Pacienti se můžou objednat na telefonním čísle 558 309 437.