certifikát akreditace 2017Ve dnech 14. - 15. prosince 2017 proběhlo v Nemocnici Třinec, p.o. akreditační šetření Spojené akreditační komise, o.p.s., v rámci kterého se zjišťovala úroveň kvality a bezpečí poskytovaných služeb. Třinecká nemocnice již počtvrté prošla akreditačním šetřením úspěšně, poprvé jej získala v roce 2008.

Cílem akreditace je snaha nemocnice standardizovat a zkvalitňovat poskytování lékařské a ošetřovatelské péče a dosáhnout co nejlepší péče o pacienty. Trojice inspektorů Spojené akreditační komise ověřovala zavedení systému pro zvyšování kvality jak z hlediska odborné péče, tak bylo posuzováno i technické zabezpečení, služby a celé zázemí nemocnice.

„Nemocnice Třinec prošla akreditačním šetřením již počtvrté. Úspěšně vykonaná akreditace je známkou toho, že dbáme na kvalitu poskytovaných služeb a na bezpečné prostředí. Získaný certifikát je platný tři roky a potvrzuje, že systém kvality a bezpečí v naší nemocnici je zaveden správně“, uvedl Tomáš Stejskal, ředitel Nemocnice Třinec, p.o..

Akreditace2017 1 Akreditace2017 2
 Akreditace2017 3 Akreditace2017 4