Ředitel Nemocnice Třinec, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa  „Primář oddělení patologické anatomie“

Požadujeme:

* licence pro výkon vedoucího lékaře a primáře v oboru patologické anatomie

* bezúhonnost a zdravotní způsobilost

* samostatnost a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

* dobré pracovní podmínky a odpovídající finanční ohodnocení

* nástup možný ihned

* možnost zajištění bytu

* zaměstnanecké benefity

Přihláška musí obsahovat:

* strukturovaný profesní životopis

* souhlas s nakládáním s osobními údaji v rámci výběrového řízení dle zákona č. 101/2000 Sb.

Písemné přihlášky zasílejte do 15. 8. 2017 na adresu: Nemocnice Třinec, p.o., Dolní Líštná, Kaštanová 268,     739 61   Třinec, „Výběrové řízení Primář oddělení patologické anatomie“.

Kontakt: Ing. Tomáš Stejskal, ředitel, tel. 558 309 101, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.@Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.