zahrada 01 smallPrvní červnovou sobotu přivítal nemocniční park malé návštěvníky s jejich rodiči - na děti tu čekala pohádková zahrada s atrakcemi a soutěžemi, které pro ně u příležitosti Mezinárodního dne dětí připravili zaměstnanci nemocnice.

Děti soutěžily v hodu míčkem do plechovek, skákaly v pytlích, chytaly ryby na udici nebo se trefovaly míčkem do klobouku, hledaly klíč a vysvobozovaly princeznu Růženku ze zakletí. Soutěžemi a hrami je provázelo mnoho pohádkových postaviček včetně Makové panenky, motýla Emanuela, Macha a Šebestové a dalších. Děti si také mohly zařádit na skákacím hradu a pak si s rodiči zamlsat u Perníkové chaloupky s ježibabou nebo se svézt na opravdickém koni. Ti odvážní si prohlédli také sanitku zevnitř a svezli se na dřevěném zvířátkovém kolotoči.

Pohádkovou zahradu připravil personál pro děti zaměstnanců nemocnice a díky jejich nasazení a také krásnému počasí si svůj den děti opravdu užily.

Jolana Filipová, tisková mluvčí

zahrada 02 small   zahrada 03 small   zahrada 04 small