dss1Oddělení sociálních lůžek v Nemocnici Třinec se prezentovalo ve svém stánku na Dni sociálních služeb Města Třince ve středu 16. května odpoledne na Náměstí Svobody před Kulturním domem Trisia. I přes nepřízeň počasí si k našemu stánku našli cestu občané, kteří se zajímali o služby poskytované oddělením sociálních lůžek, o možnost a podmínky umístění svého blízkého na oddělení a způsobu podání žádosti. Dále se zajímali o kapacitu, vybavení, program uživatelů a výši úhrady.

Kromě informací o provozu oddělení si zájemci mohli prohlédnout i výrobky, které uživatelé sociálních lůžek v průběhu svého pobytu na oddělení vyrábí. Jednalo se o malované šátky, mýdla, ponožková zvířátka ad. V prostorách kulturního domu zajistili zdravotníci Nemocnice Třinec pro veřejnost vyšetření tlaku, krevní skupiny, mateřských znamének a zájemci si mohli také vyzkoušet správné mytí rukou. O všechna vyšetření byl velký zájem a setkala se s kladným ohlasem veřejnosti.