Naše nemocnice se v uplynulých dnech podrobila náročnému drobnohledu Spojené akreditační komise České republiky. A byla úspěšná. Podařilo se jí obhájit certifikát kvality, který poprvé získala v roce 2007. Podle členů akreditační komise prošla třinecká nemocnice velkým vývojem a posunem vpřed především v oblasti zajištění bezpečí pacientů. Vedení Nemocnice Třinec ocenilo při šetření aktivní a vstřícný přístup ze strany lékařů i sester.

Úspěšně vykonaná akreditace je známkou toho, že se u nás  pacienti i  zaměstnanci mohou cítit bezpečně, že dbáme na bezpečné prostředí a kvalitu poskytovaných služeb. Akreditace má pro nás velký význam, zajišťuje pevné a stabilní místo v síti zdravotnických zařízení a zdravou konkurenceschopnost.

Písemné vyjádření spolu s novým certifikátem obdrží naše nemocnice během následujících dnů.

Tiskové oddělení NT