12 13 Divadlo8Letošní šňůru teatrálních představení na Dětském oddělení Nemocnice Třinec zakončilo Divadlo Křesadlo pohádkou Vánoce se skřítky.

Příběh dvou skřítků Breptíka a Taktíka vtáhl malé pacienty do hry, ve které společně uklízeli domeček, zpívali různé písničky, zdobili chaloupku i stromečky a dělali vše, aby se připravili na blížící se vánoční svátky.

Herci divadelní agentury Křesadlo již několik let věnují svůj čas a úsilí pro uskutečňování divadelních představení v Nemocnici Třinec, kde se snaží potěšit ty nejmenší pacienty. Tato setkání jsou pro ně velkým rozveselením a obrovskou duševní vzpruhou.

Děkujeme všem sponzorům, díky kterým se divadelní představení v nemocnici uskutečnily:
- JAP Industries s.r.o. + SPED-EX Třinec
- Vesuvius ČR a.s. Třinec
- Distribuce tepla a.s. Třinec
- Enviform a.s. Třinec
- Třinecké železárny a.s.
- CIESLAR s.r.o. Bystřice n. Olší
- OC Frýda Frýdek-Místek