09 10 Dětský den2Děti zaměstnanců Nemocnice Třinec si v sobotu užily zábavné dopoledne.

V areálu nemocnice na ně čekaly různé soutěže, nechyběla ani projížďka na koních a součástí akce byla i prohlídka záchranářské sanitky a hasičského vozidla.

V sobotu dopoledne se v okolí nemocnice hemžila více jak stovka dětí se svými rodiči či prarodiči. Organizační tým, složený ze zaměstnanců, jejich rodinných příslušníků i studentů Střední zdravotnické školy ve Frýdku – Místku, připravil pro své ratolesti zábavné dopoledne. Děti například vyplňovaly různé kvízy, malovaly na kamínky, zahrály si megapexeso, holčičky si mohly nechat zaplést barevné copánky a kluci se přetahovali s hejkalem. Zábavu doplňovali Zdravotní klauni, malí účastníci si mohli sami natočit cukrovou vatu a radost přinesla i společná fotka do rodinného fotoalba. Na závěr byli všichni odměněni drobným občerstvením a sladkostmi.

I přes nepřízeň počasí se akce vydařila a všichni malí i velcí odcházeli domů plní zážitků a dojmů.

09 10 Dětský den4 09 10 Dětský den10 09 10 Dětský den11
09 10 Dětský den13 09 10 Dětský den14 09 10 Dětský den18