09 07 Volba zaměstnání1Žáci devátých tříd Základní školy Slezská v Třinci se v doprovodu Mgr. Jitky Mikeskové vydali na exkurzi do Nemocnice Třinec, aby si přiblížili provoz pro možný výběr budoucího zaměstnání.

Žáci se seznámili s každodenní náplní práce zdravotnických profesí a získali odpovědi na dotazy. Naše herní terapeutka Andrea Ciencialová teenagerům poradila, jakou cestou se vydat, pokud by se někdo z nich chtěl stát zdravotníkem.

V dnešní době se potýkáme s velkým nedostatkem zdravotnického personálu, a proto vítáme zájem základních škol seznámit své žáky s provozy nemocnice. Během dnešní exkurze žáci navštívili pavilon rehabilitace i dětské oddělení.

Žákům přejeme šťastnou ruku při výběru budoucího povolání a pevně doufáme, že se s některými za pár let setkáme.

09 07 Volba zaměstnání2 09 07 Volba zaměstnání4 09 07 Volba zaměstnání5
 09 07 Volba zaměstnání6  09 07 Volba zaměstnání7  09 07 Volba zaměstnání9