02 24 Neu0Neurologické oddělení I prošlo začátkem letošního roku částečnou rekonstrukcí. Náklady na stavební úpravy a modernizaci prostor ve výši 220 tisíc Kč zaplatila Nemocnice Třinec z vlastních zdrojů.

Během desetidenní rekonstrukce došlo k přestavbě a modernizaci zázemí pro personál neurologického oddělení, přemístění a vybavení denní místnosti zaměstnanců a také vznikl nový prostor pro umístění materiálového a lékového vybavení. Rovněž se opravily podlahy, došlo k výmalbě, nátěrům a úpravě elektroinstalace v dotčených místnostech.

„Jsme rádi, že rekonstrukce proběhla rychle a hladce, a zmodernizované prostory oddělení přinesou pacientům i personálu komfortnější prostředí,“ doplnil Jiří Veverka, ředitel Nemocnice Třinec.

02 24 NEU1 02 24 NEU2   02 24 NEU3