05 Kavárna1Na Oddělení sociálních lůžek Nemocnice Třinec se dnes, po pauze způsobené pandemií, opět konala „Kavárna u Lidušky“.

Tento projekt mobilní dobrovolnické kavárny Slezské diakonie nabízí klientům sociálních lůžek výbornou kávu, čaje nebo čokoládu. Kromě chutných nápojů dobrovolníci darují rovněž svůj čas, pozornost a zájem o seniory. Součástí společného posezení je také zajímavý program v podobě workshopu, prezentace nebo vystoupení.

„Jsem velmi potěšen, že projekt, který u nás v Nemocnici Třinec funguje již pátým rokem, má stále takový ohlas. Děkuji všem dobrovolníkům Slezské diakonie za jejich snahu, neboť úsměv a jiskra v očích klientů je pro nás největší odměnou,“ doplnil ředitel Nemocnice Třinec Jiří Veverka.

05 Kavárna2  05 Kavárna3  05 Kavárna4
 05 Kavárna5  05 Kavárna6  05 Kavárna7