04 očkovací centrum0Ředitel Nemocnice Třinec Jiří Veverka dnes navštívil velkokapacitní očkovací centrum, kde se seznámil s jeho provozem. Setkal se zde i s primátorkou statutárního města Třince Věrou Palkovskou a Zdeňkem Walachem, ředitelem Domu dětí a mládeže Třinec, v jehož prostorech se očkování proti Covid-19 provádí.

Od začátku vakcinace bylo zdravotníky třinecké nemocnice naočkováno necelých 7 200 dávek, z toho přes 2 500 očkování proběhlo již v prostorech DDM na Bezručově ulici v Třinci. Celkem čtyři očkovací týmy provádějí vakcinaci řádně zaregistrovaných osob v pracovních dnech, a to od 7 do 15 hodin.

„Jsem mile překvapen velmi dobrou organizací celého chodu očkování, a to jak zaměstnanci naší nemocnice, tak i dalším personálem DDM, který napomáhá s organizací provozu centra,“ doplnil ředitel Nemocnice Třinec Jiří Veverka.

04 očkovací centrum2 04 očkovací centrum3 04 očkovací centrum4 2
04 očkovací centrum6 04 očkovací centrum7 04 očkovací centrum8