03 DDM očkování1Nemocnice Třinec ve spolupráci s naším statutárním městem pracuje na přípravě velkokapacitního očkovacího centra. To vzniká v prostorech třineckého Domu dětí a mládeže.

Celkem čtyři očkovací týmy budou provádět vakcinaci řádně registrovaných osob. Přípravy probíhají v plném proudu. Na instalaci technického zázemí intenzivně pracují zaměstnanci Nemocnice Třinec z provozně-technického úseku a z oddělení informatiky. Touto činností chceme být maximálně připraveni na provádění očkování v situaci, kdy bude dostatek potřebné vakcíny a nebylo by možné z kapacitních důvodů očkování provést ve stávajících prostorech naší nemocnice.

K dnešnímu dni jsou prostory schválené Krajskou hygienickou stanicí a Moravskoslezským krajem.

Sledujte naše webové stránky a Facebook Nemocnice Třinec, kde budeme zveřejňovat podrobnosti a přesnější informace.

03 DDM očkování2 03 DDM očkování3 03 DDM očkování4
03 DDM očkování5