02 Zam darování1Na Hematologicko-transfúzním oddělení Nemocnice Třinec opět proběhlo zaměstnanecké darování krve. Těší nás, že vlastní zaměstnanci nadále rozšiřují řady dárců a motivují své kamarády k tomuto záslužnému činu.

Jste nerozhodni a máte z darování strach? Vezměte s sebou kolegu, partnera, či rodinného příslušníka a podpořte se navzájem!

Další zaměstnanecké darování krve proběhne 23. února, 19. března nebo 9. dubna. Zaměstnanci Nemocnice Třinec se můžou přihlásit na kl. 151 nebo 102. Ostatní zájemci mají možnost objednat se na tel. čísle 558 309 627 nebo 558 325 175 a domluvit si jakýkoliv volný termín.

Každý člověk se může ocitnout v situaci, kdy bude jeho život záviset na pomoci druhých. A proto neváhejte a přijďte darovat kousek sebe!

02 Zam darování2 02 Zam darování3 02 Zam darování4