stan1Nemocnice Třinec mimořádně rozšiřuje provozní dobu odběrového místa. Tento týden jsme tady pro Vás od pondělí až do neděle, a to vždy od 8 do 16 hodin.

Každý den naši zdravotníci, na základě záznamů z aplikace Moravskoslezského kraje, chystají podklady ke stěrům na Covid-19. Důkladná příprava nám usnadňuje rychlý průběh daného procesu a pacienti tudíž nemusí čekat v dlouhých frontách.

Několikaměsíční praxe v odběrovém stanu dovedla zdravotníky k dokonalosti při odběrech. Vyškolený personál zvládá testování s lehkostí, nadhledem a svým vlídným slovem odbourává nepříjemné pocity a dělá dané vyšetření příjemnějším.

Od začátku července bylo v odběrovém místě Nemocnice Třinec testováno přes 1400 osob.

stan2 stan3 stan4