24.10.2017

Nemocnice Třinec, p.o. přijme do pracovního poměru lékaře pro obor radiologie a zobrazovací metody. Nejlépe se specializací v oboru, může být i absolvent se zájmem o obor. Nabízíme práci v moderním prostředí s možností odborného růstu pro prosperující nemocniční zařízení. Možnost zajištění bytu. Pracovní poměr může být sjednán ihned po vzájemné dohodě.

Své žádosti doplněné krátkým životopisem s přehledem praxe mohou zájemci zasílat na adresu: Nemocnice Třinec, p.o., oddělení lidských zdrojů, Kaštanová 268, 739 61 Třinec.

Bližší informace podá náměstek pro lékařskou péči MUDr. Andrea Dzanová, č. tel. 558 309 535, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Se studentem lékařské fakulty v posledních ročnících studia se lze domluvit na stipendiu. Bližší podmínky viz stránky www.nemtr.cz – odborná veřejnost – nabídka stipendia.

19.10.2017

Nebe 0sDva z členů hudební skupiny Nebe navštívili v doprovodu prezidentky občanského sdružení Kiwanis paní Evy Pastuškové nemocné děti na dětském oddělení Nemocnice Třinec, p.o. Malé pacienty potěšili nejen svou přítomností, ale také novým CD s názvem Souřadnice. Občanské sdružení Kiwanis také darovalo dětské JIP nové hračky, vhodné do postýlek.

• zdrava firma vzp
  • Ipex logo