Nový nemocniční bufetPacienti a návštěvníci třinecké nemocnice mohou od ledna tohoto roku využívat služby nového bufetu, umístěného v suterénu hlavní budovy nemocnice. Stavební úpravy trvaly tři měsíce a vyžádaly si investici 4,9 miliónu korun z vlastních prostředků nemocnice.

Nový bufet s restaurací nabízí svým návštěvníkům mnohem větší prostory s rozšířenou kapacitou 40 míst k sezení a příjemné prostředí s moderním a pohodlným vybavením. Bufet s restaurací se nachází v suterénu hlavního monobloku nemocnice a díky bezbariérovému přístupu je dostupný také pro vozíčkáře.
V nabídce bufetu, provozovaného v rámci stravovacího provozu třinecké nemocnice, je k dispozici nejen studená kuchyně, ale také teplá jídla. Návštěvníci si zde mohou zakoupit rovněž noviny a časopisy. Provozní doba bufetu je ve všední dny od 6:30 do 17:00 hodin, o sobotách a nedělích od 14:00 do 17:00 hodin.

Jolana Filipová, tisková mluvčí