předporodní kurz 2021Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Třinec se po pauze, způsobené epidemiologickou situací, vrací ke klasickým předporodním kurzům.

Po prázdninách budou opět startovat nové cykly předporodních kurzů, na které se již nyní mohou budoucí maminky hlásit vrchní sestře na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Součástí kurzů jsou přednášky o předporodní přípravě těhotných, péči o matku a dítě po porodu, cvičení v tělocvičně i v bazénu a rovněž příprava na hypnoporod. Tuto žádanou „specialitu“ školí náš lékař Petr Nádvorník, který je jediným atestovaným gynekologem-porodníkem a zároveň i certifikovaným hypnotizérem v České republice.

Porodnice rovněž vypsala prázdninový předporodní rychlokurz, který proběhne již 14. července a je určen zejména těm maminkám, jež čeká porod o prázdninách.

Bližší informace, včetně kontaktů, najdou budoucí maminky na webových stránkách Nemocnice Třinec.

2021 06 23 Předporodní rychlokurz