05 20 Diana1Nemocnice Třinec úspěšně pokračuje ve spolupráci s brněnskou zdravotnickou prodejnou Diana, která dnes opět nabídla poradenství a široký sortiment pomůcek pro ženy po operaci prsu, po rekonstrukci prsu, s vývojovými vadami nebo nadměrnými velikostmi prsou.

Vyškolený personál ženám radil při výběru správného tvaru, typu a velikosti speciálních podprsenek nebo prsních epitéz, které usnadňují symetrii těla. V nabídce bylo i funkční prádlo pro sport i volný čas, plavky s kapsou, šátky, paruky a další sortiment.

„Jsem ráda, že se prodejní akce v Nemocnici Třinec konají. Zde si můžu prádlo v klidu vyzkoušet a mám jistotu, že mi padne. Obsluhující personál k nám přistupuje opravdu s citem a porozuměním,“ svěřila se jedna z klientek.

Cílem celé akce je umožnit těmto ženám opět plnohodnotný život, navrátit jim pocit ženskosti, jistotu a sebevědomí. Pro velký zájem, především pacientek naší mamologické ambulance, budeme ve spolupráci pokračovat zhruba v půlročních intervalech.

05 20 Diana2 05 20 Diana4 05 20 Diana5
05 20 Diana6