Dnes si připomínáme Mezinárodní den ošetřovatelství, který je příležitostí poděkovat všem zdravotním sestrám a ošetřovatelům za jejich každodenní nasazení, péči a lidskost.
Při této příležitosti náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Jana Maštalířová poděkovala zdravotníkům, poskytujícím ošetřovatelskou péči, za jejich neocenitelnou práci a jako malé poděkování jim předala sladký dáreček.
Děkujeme všem, kteří pečují o druhé s profesionalitou, trpělivostí a srdcem.
![]() |
![]() |
![]() |





