quick contact
Objednávky do ambulance
quick contact

Nepřehlédněte

kojeni
Laktační poradna - Horká linka kojení
Cesta ke zlepšení výživy a zdraví dětí.
Více informací
RehabilitaceNová nabídka služeb na rehabilitaci.
Rehabilitační ambulance zahrnuje širokou škálu fyzikálních procedur.
Rehabilitační ambulance
Iktové centrumIktové centrum
Nemocnice Třinec je od roku 2011 součástí sítě iktových center zřízených MZ ČR.

Iktové centrum

Lékárna Nemocnice Třinec, p.o.Lékárna
Navštivte naši lékárnu a využijte možnosti slev pro věrné zákazníky.
Lékárna

Dne 11.11.2014 byl v týdeníku Horizont publikován výše uvedený článek. Protože jsou v tomto článku uveřejněny informace, které nejsou objektivní a jsou způsobilé poškodit dobré jméno naší nemocnice, vydáváme dnešního dne toto zatímní stanovisko k případu.

V Nemocnici Třinec, p. o. v poslední době nedošlo k žádné smrti novorozence při porodu, jak o tom informuje citovaný článek v týdeníku Horizont. V současné době je prošetřována nitroděložní smrt plodu v konečné fázi těhotenství ještě před jakýmkoliv započetím porodní činnosti. Předchozí opakované vyšetření a monitorování plodu neprokazovalo poruchu jeho životnosti. Do doby, než budou známy výsledky pitvy mrtvorozeného plodu (nikoliv novorozence), nelze se k případu vyjádřit.

 
logo NTOd začátku září funguje v prostorách polikliniky v Českém Těšíně diabetologická a endokrinologická ambulance. Jejím zřízením vychází Nemocnice Třinec, p.o. vstříc svým pacientům z okolí Českého Těšína, kteří nyní nemusí za vyšetřením daleko dojíždět. Výhodou jsou krátké čekací lhůty.
 
Read more...
 

Hlavní nabídka

Domů

O nemocnici

Ambulance

Oddělení

Informace

Kontakt

Scroll Up