Nemocnice Třinec přijme lékaře pro Interní oddělení – pozice vhodná pro absolventy i zkušené lékaře se základním kmenem či atestované.

Interní oddělení poskytuje komplexní péči zaujímající celou problematiku vnitřního lékařství na úrovni nemocnice okresního typu. Oddělení se skládá ze 4 stanic (standardní oddělení, intermediární péče a monitorovanými lůžky a stanice JIP) s celkem cca 5 000 příjmy ročně. Ambulantní provoz zajišťuje Interní příjmová ambulance včetně expektačních lůžek a specializované ambulance diabetologické, kardiologická, revmatologická, plicní a všeobecná interní. Oddělení je vybaveno moderními přístroji a lékaři interny sami provádí celé spektrum potřebných výkonů – sono břicha, ergometry, holtery tlakové a EKG, ECHO transthorakální i jícnové, endoskopie GITu, na oddělení JIP poskytujeme dle potřeby dialyzační péči, neinvazivní podporu dýchání i UPV u nejtěžších pacientů.

Nabízíme:

• práci v profesionálním kolektivu na akreditovaném pracovišti
• výše jednotlivých úvazků optimálně 1,0 (můžeme přijmout i více lékařů), dle dohody i nižší
• platové ohodnocení dle Nařízení vlády – tabulkový plat, možnost osobního ohodnocení po zapracování s navýšením po splnění kmenové a atestační zkoušky
• dle výše vzdělání L1-L3 pro lékaře interny náborový příspěvek až 300 tisíc Kč
• u sloužících lékařů povinnost výběru náhradního volna ze služby
• většinu stáží v rámci základního kmene je možno absolvovat na akreditovaných odděleních v rámci nemocnice, je v našem zájmu čím jak nejrychlejší ukončení vzdělávacího procesu u všech lékařů
• Lékaři absolventi budou pracovat na lůžkových odděleních či příjmové ambulanci pod dozorem zkušenějších kolegů, jelikož se jedná o neselektovaný příjem pacientů tak zkušenosti lékařům přibývají velmi rychle. Kolegům po kmeni či atestovaným může být přidělena funkce staničního lékaře
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké benefity
• nástup dohodou

Požadavky: