Nikdy nejsi sám1Bohatou mikulášskou nadílku pro nemocné děti, které jsou nyní hospitalizované na dětské jednotce intenzivní péče a na dětském oddělení Nemocnice Třinec, přichystali členové spolku Nikdy nejsi sám. Tato třinecká nezisková organizace podporuje všechny činnosti, které obohacují a zkvalitňují život osob s postižením.

O velkou radost a překvapení se postarala paní Renata Czaderová, tentokrát s manželi Zahradnikovými. „Obrovské množství dárků jsme rozváželi v dětské postýlce, neboť všechny bychom je do rukou nepobrali. Polštářky, plyšáky, omalovánky, pohádkové knížky, hry, stavebnice, či sluchátka a další hračky věnoval spolek Nikdy nejsi sám, jehož zástupci naše malé pacienty navštěvují několikrát v roce,“ vysvětlila Andrea Ciencialová, herní terapeutka dětského oddělení. „Jako vždy nezapomněli i na maminky a babičky dětí, které jsou s nimi na pokoji,“ dodala Ciencialová.
Jsme opravdu vděční za poskytnuté dárky, neboť děti hospitalizované u nás na oddělení alespoň na chvíli zapomenou na bolest a nepříjemné pocity spojené s onemocněním. A úsměv u nemocných dětí je pro nás největší odměnou!

Nikdy nejsi sám2  Nikdy nejsi sám3  Nikdy nejsi sám4
Nikdy nejsi sám5 Nikdy nejsi sám6 Nikdy nejsi sám7