KavárnaJe to tady! V 3. říjnovém týdnu má premiéru kavárenská akce pro seniory v rámci nového dobrovolnického programu Slezské diakonie Kavárna u Lidušky. Konkrétně 25. října 2016 se už na sebe těší jak dobrovolníci, tak senioři z oddělení sociálních lůžek Nemocnice Třinec, p.o.

Kavárna u Lidušky utváří příležitost se navzájem seznámit, popovídat si, prožívat radost a mít dobrou náladu. K tomu napomůže neodolatelná káva značky mamacoffee z kávovaru De`Longhi.  Pro příznivce čaje máme přichystán cejlonský čaj s nádechy čokolády z Dobré čajovny nebo bylinný Rooibos s citronovým aroma. Děkujeme dárcům: mamacoffee, s.r.o; De`Longhi Praga, s.r.o.; a Spolku milců čaje, s.r.o. Tento projekt je podpořen grantem Nadace České spořitelny. Z grantu pořizujeme kvalitní stylový porcelán a další vybavení, bez kterého se žádná kavárna neobejde. Velmi děkujeme jménem seniorů.

Dejte této kávě příběh právě Vy. Darujte staršímu člověku své vlídné slovo, zájem a blízkost. Staňte se dobrovolníkem v naší Kavárně u Lidušky. Stačí zavolat Monice Banotové na tel. 734 516 300 nebo napsat e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Těšíme se na Vás.

Dále jsou dobrovolnické programy financovány z rozpočtu MV ČR, Moravskoslezského kraje a z grantové výzvy T-Mobile Mluvme spolu 2016.

KONTAKTNÍ PRACOVNÍK:
Dobrovolnické centrum Slezské diakonie Český Těšín  logo Slezská diakonie
Monika Banotová
Dukelská 264/5, 737 01 Český Těšín
Koordinátorka dobrovolníků v Nemocnici Třinec, p. o.
Tel. 734 516 300