Logo IROP a Ministerstvo pro místní rozvoj
29.09.2017

muzikoterapie s5Od června tohoto roku se mohou klienti oddělení sociálních lůžek v Nemocnici Třinec těšit na pravidelné setkávání při muzikoterapii. Ve společenské místnosti oddělení  si pod vedením lektorky Mgr. Jany Turkové z Evropského spolku pro OZP zazpívají známé písničky, hádají melodie z muzikálů nebo si zahrají na různé rytmické nástroje.

20.09.2017

Ocitli jste se v situaci, kdy se chcete postarat o svého blízkého? Potřebujete poradit, získat nové informace? Nemocnice Třinec, p.o. ve spolupráci s nadačním fondem "Zůstaneme doma" Vám nabízí pomoc.

27.03.2017

100let 01 sRovných sto let dnes oslavila paní Eva Kupiecová z Bystřice, která je v současné době klientkou oddělení sociálních lůžek Nemocnice Třinec, p.o.

28.11.2016

krabička sOddělení sociálních lůžek Vás zve na dobrovolnickou akci "Velký příběh malé krabičky".

15.11.2016

FBC Ossiko TřinecHráči florbalového týmu FBC Ossiko Třinec podpoří projekt Dobrovolnického centra Slezské diakonie Kavárnu u Lidušky v Nemocnici Třinec. Hráči souhlasili, že vymění své florbalové hole, dresy za hrnečky, talířky, skleničky a vše, co budou potřebovat v roli dobrovolníků, tak aby mohli obsluhovat klienty sociálních lůžek v Nemocnici Třinec. Nebojte se! Chuť vítězit rozhodně neztratí!

Strana 1 z 3

  • zdrava firma vzp
  • Ipex logo
  • Logo kosmetika trinec
  • Logo hotel Vitality